Jan 05 2020

KOLEDOVANJE V ŽUPNIJI

Objavljeno v Oznanila

Koledniška skupinaTudi letos je na praznik sv. Štefana in sv. Janeza sedem koledniških skupin veselo oznanilo Jezusovega rojstva in Njegov blagoslov poneslo v skoraj vseh 500 domov naše župnije. Kolednikom so se letos pridružili naši birmanski pripravniki in g. župnik, dr. Franc Zorec. Po zapeti koledniški pesmi Svetla zvezda in izrečenem voščilu smo domove zaznamovali z blagoslovljeno nalepko ter vsaki družini poklonili knjižico Žarek  nebeške luči. Tudi tokrat so župljani kolednike zelo lepo sprejeli in z veseljem odpirali vrata svojih domov in tudi src  ter za misijone namenili lep znesek.

Koledniška skupina

Koledniška skupina

Hvala vsem sedmim koledniškim skupinam, ki že osmo leto zapovrstjo nosijo blagoslov in voščilo po domovih naše župnije, kakor tudi vsem župljanom za lep dar, ki so ga namenili za Trikraljevsko akcijo.

Koledniška skupina

Komentiraj.

Sledi nazaj URI | Komentarji RSS

Napiši komentar.