Sep 02 2012

22. NEDELJA MED LETOM

Objavljeno v Oznanila

V torek ob 18.00 bo v župnišču srečanje za izredne delivce obhajila.
V sredo po večerni sveti maši bo srečanje ŽPS. Prosim, da vsi člani pridete.
Ta teden obhajamo prvi četrtek, petek in soboto. V četrtek bo maša in molitev za duhovniške poklice, v petek molitev na čast Jezusovemu usmiljenemu srcu. Ker je veliko bolnikov, jih bom obiskoval na domu dva dni: v četrtek v Malih Bakovcih ter Soboški in Cvetni ulici; v petek ostale ulice.
V petek ob 15.00 bo srečanje za ministrante. Prosim, pridete, da se dogovorimo o razporedu ministriranja.
V soboto je praznik Marijinega rojstva. Sveta maša bo ob 8.00 in zvečer ob 19.00.
V Turnišču bo ob 10.00 srečanje molivcev za duhovne poklice (sodeluje tudi naša župnija) in srečanje za ministrante. Povabljeni! Odhod iz Bakovec ob 9.15.
Naslednjo soboto, 15. 09. 2012 bo srečanje mladih v Stični. Romali bomo z avtobusom. Cena prevoza je 15 €. Mladi se lahko prijavite v zakristiji.
 

Spoštovani starši in katehiziranci

Začenjamo novo katehetsko leto. Ta teden še ne bo verouka. V sredo bo vpis otrok v prvi razred. S samo prinesite tudi družinsko knjižico in za otroke, ki niso bili k krščeni v naši župniji, tudi krstni list. Pridete lahko takoj, ko otroci končajo pouk ali pa med 16.00 in 18.00 uro.
Cenik učbenikov in delovnih zvezkov je na oglasni deski. Lahko jih kupite v Kleklovi knjigarni ali pa jih otroci dobijo prvo uro pri verouku. Po župnijah, kjer učijo verouk tudi katehistinje, smo se letos odločili, da bomo pobirali prispevek 20 €, kar bo nadomestilo delež, ki ga je prej prispevala škofija. Ob tem se lahko pojavi pomislek, češ ne moremo v teh težkih ekonomskih časih še dodatno obremenjevati staršev. Ta pomislek je gotovo na mestu, vendar je na drugi strani spet res, da katehistinja, ki ji je to edini zaslužek, tudi ne more katehezirati brez, da bi za to dobila vsaj osnovno plačilo.
Prispevek lahko prinesete na začetku leta, ali pa kdaj pozneje.

RAZRED:
TOREK
SREDA
ČETRTEK
1. razred - ga. Marjana Talijan
                                župnik Franc Zorec (starši)
16.00
  2. razred - ga. Marjana Talijan  
16.00
3. razred - župnik Franc Zorec
16.00
  4. razred - župnik Franc Zorec  
15.00
 5. razred - ga. Marjana Talijan
14.00
 6. razred - ga. Marjana Talijan
15.00
 7. razred - ga. Marjana Talijan
14.00
    8. razred - ga. Marjana Talijan  
17.00
    9. razred - ga. Marjana Talijan  
15.00

Komentiraj.

Ni komentarjev na tej strani.